| SKU | GDM-10-HC-TSL01 |
| Width | 24.875" |
| Depth | 22.875" |
| Height | 53.375" |
| Temp. Range | 33-38 F |
| Refrigerant | R290 |
| Plug | Standard US 15 Amp Plug |
| Amps | 2.0 |
| Shipping Weight | 190 lb |
| Certifications | ✓ DOE Approved |
| ✓ Conforms to NSF 7 |
| SKU | GDM-10-HC-TSL01 |
| Width | 24.875" |
| Depth | 22.875" |
| Height | 53.375" |
| Temp. Range | 33-38 F |
| Refrigerant | R290 |
| Plug | Standard US 15 Amp Plug |
| Amps | 2.0 |
| Shipping Weight | 190 lb |
| Certifications | ✓ DOE Approved |
| ✓ Conforms to NSF 7 |