| SKU | GDM-07-HC-TSL01 |
| Width | 24.125" |
| Depth | 24.625" |
| Height | 39.875" |
| Temp. Range | 33-38 F |
| Refrigerant | R290 |
| Plug | Standard US 15 Amp Plug |
| Amps | 1.9 |
| Shipping Weight | 180 lb |
| Certifications | ✓ DOE Approved |
| ✓ Conforms to NSF 7 |
| SKU | GDM-07-HC-TSL01 |
| Width | 24.125" |
| Depth | 24.625" |
| Height | 39.875" |
| Temp. Range | 33-38 F |
| Refrigerant | R290 |
| Plug | Standard US 15 Amp Plug |
| Amps | 1.9 |
| Shipping Weight | 180 lb |
| Certifications | ✓ DOE Approved |
| ✓ Conforms to NSF 7 |