| SKU | TBB24-48-2G-Z1-SFT-B-1 |
| Width | 48.125" |
| Depth | 24.875" |
| Height | 34.75" |
| Temp. Range | 35 F |
| Refrigerant | R290 |
| Plug | Standard US 15 Amp Plug |
| Amps | 1.8 |
| Shipping Weight | 290 lb |
| Certifications | ✓ Conforms to NSF 7 |
| SKU | TBB24-48-2G-Z1-SFT-B-1 |
| Width | 48.125" |
| Depth | 24.875" |
| Height | 34.75" |
| Temp. Range | 35 F |
| Refrigerant | R290 |
| Plug | Standard US 15 Amp Plug |
| Amps | 1.8 |
| Shipping Weight | 290 lb |
| Certifications | ✓ Conforms to NSF 7 |