| SKU | TD-65-24-HC |
| Width | 64.5" |
| Depth | 26.875" |
| Height | 33.5" |
| Temp. Range | 33- 38 F |
| Refrigerant | R290 |
| Plug | Standard US 15 Amp Plug |
| Amps | 1.9 |
| Shipping Weight | 330 lb |
| Certifications | ✓ Conforms to NSF 7 |
| SKU | TD-65-24-HC |
| Width | 64.5" |
| Depth | 26.875" |
| Height | 33.5" |
| Temp. Range | 33- 38 F |
| Refrigerant | R290 |
| Plug | Standard US 15 Amp Plug |
| Amps | 1.9 |
| Shipping Weight | 330 lb |
| Certifications | ✓ Conforms to NSF 7 |